НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У харківській спортшколі відкрили унікальний майданчик

Відкритий боксерський ринг обладнали у харківській Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 6. На тренування до юних спортсменів завітали представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» від молодіжного крила та Слобідського району міста.

«Сьогодні діти вперше тренувалися на новій вуличній арені. Це унікальний майданчик на свіжому повітрі. Ми щасливі, що юні харків’яни отримали таку чудову можливість», - розповіла активістка молодіжного крила Катерина Середенко.

Ринг, призначений для навчально-тренувальних занять з боксу та кікбоксингу, а також проведення змагань, був встановлений на території школи ще наприкінці минулого року. Взимку діти на ньому не займалися, а потім святкове відкриття довелося перенести через карантинні заходи, запроваджені в Україні через COVID-19.

До першого відкритого заняття у харківській ДЮСШ також приєдналися вихованці дніпровського спортклубу «Титан». Окрім того, в школі відбулися показові тренування з футболу, тенісу, кікбоксингу й тхеквондо. Усі спортсмени отримали брендовані подарунки від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».
Напередодні заходу представники «Блоку Кернеса – Успішний Харків» в Слобідському районі разом з райадміністрацією та комунальниками впорядкували прилеглу територію. Місцевість прибрали від сміття й сухостою, реставрували та пофарбували сусідні дитячі майданчики, а також бордюри й обмежувальні стовпи, оновили дорожню розмітку, викосили траву тощо.

«Як казав Маленький принц, після того, як прокинувся, потрібно привести до ладу не лише себе, а й свою планету. Спільними зусиллями ми провели велику роботу з впорядкування нашої «маленької планети», щоб і юні спортсмени, і мешканці нашого району насолоджувалися чистотою і комфортом», - каже представниця політсили Лідія Гриценко.

Довідка. Комунальний заклад «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 6 Харківської міської ради» засновано 1 липня 1971 р. Його очолює заслужений тренер України Ю. С. Кохановський.

Школа здійснює підготовку за такими видами спорту: вільна боротьба, бокс, дзюдо, футбол, тхеквондо, спортивна акробатика.  У 2019/2020 навчальному році  в закладі займалося 937 спортсменів. За підсумками року на рахунку вихованців школи 621 перемога в змаганнях, з яких 49 – міжнародного рівня. 18 вихованців входять до збірних команд України з різних видів спорту. 6 – стали чемпіонами світу з кікбоксингу міжнародної спортивної асоціації любительського і професійного кікбоксингу (ВТКА), у жовтні 2019 року.

За кошти міського бюджету в закладі відкрили новий сучасний стадіон, до якого входять спортивні майданчики для гри в міні-футбол, баскетбол і стрітбол, настільний теніс, пляжний волейбол; столи для армрестлінгу та бігова доріжка. Крім того, в ДЮСШ капітально відремонтовано фасад будівлі та вхідну групу. Оновлено зали для занять боксом, спортивною акробатикою і боротьбою. Відновлено зал для занять кікбоксингом.

Успішний Харків - спортивне і чисте місто!