НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вуличне освітлення та аптечні пункти у віддалених селах. Олександр Гусаров розповів про нагальні проблеми Печенізької громади

Печенізький селищний голова Олександр Гусаров провів щотижневу нараду за участю старост, на якій визначено проблемні питання у кожному населеному пункті.

За словами Олександра Гусарова, однією з першочергових задач для громади наразі є облаштування вуличного освітлення. Окрім того, планується відкрити аптеки й аптечні пункти у віддалених селах.

«Ми також актуалізуємо всі проєкти, які маємо. Будемо просити включити їх до програми соціально-економічного розвитку області, щоб мати змогу реалізовувати у взаємодії з обласною радою. Сюди входить і водопостачання села Мартова, і проєкт заміни системи опалення дитячого садка в Печенігах, будівництво модульних очисних споруд. Хочемо також провести енергоаудит усіх організацій, установ, закладів, котелень у нашій ОТГ, щоб зрозуміти, які ми можемо модернізувати, на чому можемо економити», - розповів селищний голова.

Він також зазначив, що готуються проєкти з ремонту місцевих доріг. Можливості для їх реалізації шукатимуть як в місцевому, так і в обласному бюджеті.