НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Горішній: Наявність укриття допомагає людям відчувати себе більш захищеними

Коли в країні триває повномасштабна війна, облаштування укриттів стає розумним кроком і головною мірою безпеки. Це важлива інвестиція у збереження людських життів та інфраструктури у найважчі часи. Як розповів депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Ігор Горішній, у Золочівській громаді на Харківщині облаштовано два безпечних укриття. Це стало можливим завдяки перемозі в обласному конкурсі місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» у 2023 році.

За словами депутата, йдеться про найпростіші укриття у підвальних приміщеннях дошкільного закладу та лікарні.

«Облаштування укриттів відповідає гуманітарним потребам населення в умовах війни. Це є проявом турботи про життя і безпеку людей, що стає пріоритетом у складних часах сьогодення. Саме наявність укриття допомагає людям відчувати себе більш захищеними. Це особливо актуально для прикордонної Золочівської громади», - зазначив Ігор Горішній.

Так, в рамках реалізації проєкту «Безпечний простір для дитини - нові перспективи» проведено ремонтно-відновлювальні роботи укриття Золочівського ЗДО (ясла-садок) №1 Золочівської селищної ради. Бюджет проєкту становить 1 814 тис. гривень. А в рамках проєкту «Безпечне укриття - запорука збереження життя та здоров’я населення» проведено аварійно-відновлювальні роботи підвальних приміщень КНП «Золочівська лікарня» Золочівської селищної ради. Тут витратили 1 855 тис. гривень.

Сертифікати переможцям вручили заступник начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Мороз і депутати облради Ігор Горішній та Микола Куценко.