НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харківські ветерани відзначили річницю визволення області та підтримали мера

Харківські ветерани взяли участь у заходах з нагоди 77-ої річниці визволення області від фашистських загарбників. На честь свята для них організували концерт та вручили відзнаки «Почесний ветеран України».

Під час урочистостей представники обласної та міської ветеранських організацій висловили слова подяки та підтримки Харківському міському голові Геннадію Кернесу.

«Міська влада завжди допомагає нам проводити різні заходи. Будь-який проєкт, який ми хочемо реалізувати, ми з ними погоджуємо, і вони мобілізують профільні служби міста та області, щоб вирішити наші завдання. До всіх цих заходів дуже трепетно ставиться Харківський міський голова Геннадій Кернес. Ветерани з інших регіонів кажуть, що нам пощастило, і це об'єктивно. З такою підтримкою ветерани почуваються комфортно», - сказав голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич.

Голова Харківської міської організації ветеранів України Борис Котенко зазначив, що саме тому ветерани підтримують висунення Геннадія Кернеса на посаду Харківського міського голови.

«Ухвалили рішення про підтримку на виборах нашого мера Геннадія Кернеса, тому що відчуваємо його реальну допомогу. Нас готові вислухати з усіма проханнями і побажаннями. Є матеріальна підтримка, привітання ветеранів та допомога вдома. Ми хочемо, щоб наш мер залишився, і Харків, де створені всі умови для роботи, навчання і відпочинку, був успішним», - наголосив Борис Котенко.