«Йдеться про капітальний ремонт із заміною віконних блоків на всіх поверхах, а також реставрацією сходових майданчиків, поручнів, там, де це необхідно. Окрім того, постійно ведуться роботи на аварійних вхідних групах. На сьогодні в районі близько 60 вхідних груп потребують ремонту», - зазначив голова адміністрації.
Усього цього року планують капітально відремонтувати приблизно 260 під'їздів. У роботі на даний момент - 135 об'єктів.
Також за заявами мешканців ведуться роботи з облаштування пандусів.
![](https://static.tildacdn.com/tild6165-6337-4562-b838-346432663135/_25___2_1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3733-3035-4431-a666-356134626463/_9-_1.jpg)