НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Степан Масельський: Наша мета – комфорт, безпека і благоустрій кожного населеного пункту

Кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Степан Масельский зустрівся з мешканцями смт Донець, с. Шебелинка та сел. П’ятигірське (Балаклійський район).

За словами Степана Масельського, місцевих мешканців найбільше непокоять питання медицини, транспортного сполучення та благоустрою населених пунктів.

«Це нагальні потреби, які необхідно вирішувати вже зараз. Жодна людина не може бути спокійною за своє життя і здоров’я, якщо в малих населених пунктах не буде можливості отримати якісну та своєчасну медичну допомогу. Звичайно, в умовах медичної реформи сьогодні багато залежить від самих керівників медзакладів, проте приміщення лікарень так само залишаються на балансі місцевих органів влади, тож ми маємо подбати про належні умови і для лікарів, і для пацієнтів. Питання транспортного сполучення, на жаль, актуальне вже давно. В умовах децентралізації воно набуло особливого значення. Нормальне сполучення з райцентрами має бути для кожного маленького містечка та селища», - зауважив Степан Масельский.

На зустрічі також обговорили екологічні проблеми в сел. П’ятигірське, які місцеві мешканці пов’язують з діяльністю підприємства «Курганський бройлер».

«Багато роботи, багато питань, які вимагають невідкладних дій, та наша команда докладе максимум зусиль аби виправдати довіру жителів Балаклійщини. Наша мета – комфорт, безпека і благоустрій кожного, навіть найменшого населеного пункту», - наголосив Степан Масельский.