НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У липні планується створити «Зелений каркас міста Харкова»

Рішення про створення комунального підприємства з такою назвою буде винесено на наступну сесію Харківської міської ради.

Як повідомив в.о. міського голови Ігор Терехов, першим завданням нового підприємства стане створення сучасної рекреаційної зони на території Журавлівського гідропарку.

«Сьогодні на стадії виходу проєкт. На наступній сесії Харківської міської ради планується ухвалити рішення про створення комунального підприємства «Зелений каркас міста Харкова». Для нас дуже важливо, щоб був створений не тільки гідропарк, а саме зелений каркас для міста. Це легені Харкова, це нова філософія його розвитку», - підкреслив керівник міста.

Ігор Терехов зазначив, що на території гідропарку не буде забудови, а зону відпочинку впорядкують відповідно до європейських стандартів.

«Всі землі гідропарку повертаються в зону рекреації. Жодних приватників, жодної забудови, це власність усіх жителів Харкова. Там має бути набережна, пляжі. Будуть розчищені річка і гребний канал. Це буде дуже затишне місце для відпочинку», - акцентував він.

Проєкт реконструкції гідропарку розрахований на 2-3 роки. В цілому ж реалізація ідеї «Зеленого каркаса Харкова» передбачає з'єднання зеленими коридорами з пішохідними і велосипедними доріжками всіх паркових зон міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал "Блоку Кернеса - Успішний Харків": https://t.me/uspishniy_kharkiv