НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Не чекайте, поки вас проситимуть про допомогу, запропонуйте її самі: лозівчани приєдналися до благодійного флешмобу

Активісти молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» з Лозової підтримали флешмоб, започаткований харківськими однодумцями, та допомогли впорядкувати прибудинкові території двом літнім лозівчанам.

Обидва пенсіонери, до яких завітали представники політсили, – ветерани. 95-річний Віктор Деребасов пройшов Другу світову війну, воював у піхотній дивізії, має багато вагомих нагород, у тому числі – Орден Червоної зірки та медаль «За взяття Берліна». У мирний час майже 40 років працював у Лозівській дистанції сигналізації та зв’язку.


75-річний Микола Овчаренко – ветеран праці. Окрім 45 років сумлінної праці, «за плечима» у Миколи Григоровича є справжній подвиг: він брав активну участь у ліквідації страшної аварії на Чорнобильській АЕС.


На прохання пенсіонерів активісти пофарбували паркани біля їх будинків.

«Ці чоловіки поклали своє здоров’я заради нашої з вами можливості жити. Ми вважаємо, що залишати таких людей без допомоги – це моральний злочин. Закликаємо кожного: якщо серед ваших стареньких знайомих є люди, які потребують посильної допомоги, не чекайте, поки вас про неї проситимуть, запропонуйте допомогу самі», - зауважив лозівський активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Дмитро Івченко.