Обидва пенсіонери, до яких завітали представники політсили, – ветерани. 95-річний Віктор Деребасов пройшов Другу світову війну, воював у піхотній дивізії, має багато вагомих нагород, у тому числі – Орден Червоної зірки та медаль «За взяття Берліна». У мирний час майже 40 років працював у Лозівській дистанції сигналізації та зв’язку.
![](https://static.tildacdn.com/tild3339-3866-4137-b639-343461383539/____2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3363-6165-4364-b066-386534333735/____3.jpg)
75-річний Микола Овчаренко – ветеран праці. Окрім 45 років сумлінної праці, «за плечима» у Миколи Григоровича є справжній подвиг: він брав активну участь у ліквідації страшної аварії на Чорнобильській АЕС.
![](https://static.tildacdn.com/tild3132-6332-4266-b363-396532363531/____.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3966-3636-4864-b933-363734613538/____2.jpg)
На прохання пенсіонерів активісти пофарбували паркани біля їх будинків.
«Ці чоловіки поклали своє здоров’я заради нашої з вами можливості жити. Ми вважаємо, що залишати таких людей без допомоги – це моральний злочин. Закликаємо кожного: якщо серед ваших стареньких знайомих є люди, які потребують посильної допомоги, не чекайте, поки вас про неї проситимуть, запропонуйте допомогу самі», - зауважив лозівський активіст молодіжного крила «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Дмитро Івченко.