НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Красноградщині поновили автобусне сполучення

На Красноградщині у тестовому режимі поновили приміське автобусне сполучення. Про це повідомила Красноградський міський голова Світлана Кривенко.

«Нам вдалося домовитися, що перевізник відновить усі скасовані сільські маршрути. Поки - в тестовому режимі, щоб визначитися з їх рентабельністю. Це стосується не лише мешканців Красноградської територіальної громади, також відновляться перевезення між Красноградом і населеними пунктами Наталинської громади. Усі рейси відбуватимуться за графіком, у тому числі - пільгові (щовівторка і щочетверга). Протягом двох тижнів будемо аналізувати пасажиропотік», - зазначила вона.

Світлана Кривенко наголосила: для того, щоб маршрути не були повторно скасовані, пасажири мають користуватися ними регулярно.

Нагадаємо, проблема з автобусним сполученням між Красноградом і населеними пунктами Красноградської і Наталинської громад виникла наприкінці січня. Перевізник, що мав договір на здійснення зазначених рейсів із Красноградською райдержадміністрацією, скасував усі сільські маршрути, мотивуючи таке рішення їх нерентабельністю.