На пляжі встановили роздягальні, тіньовий навіс і шезлонги, а на локації для відпочинку - ігровий комплекс і спортивний майданчик з волейбольним полем. На території висадили ялини, верби, берези, кущі ялівцю. Також на прохання харків'ян на березі водойми обладнали «будинок моржів» .
Крім того, уздовж вулиці Краснодарської і Карпатського провулка, на шляху до трамвайної зупинки, заасфальтували доріжки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3762-3339-4466-b065-333965306465/9eca060f4ace77e0eb40.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3362-3839-4261-a463-346564393865/81e188dd822141a3662d.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-6136-4135-b361-663631383032/85bfd7a8c749aaa3cec0.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3633-3063-4761-a163-313230623231/092c8abc6cb1bcebd19e.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3166-6433-4634-b731-333964663037/a917401c10321733abcc.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3134-6464-4034-a338-373830326130/cf84067ccc031789b432.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6430-3233-4131-b930-306464336163/dc0f107b87e4a12562b4.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3435-3535-4931-b462-666635653430/fafda8125f45d971bec8.jpg)