НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Шевченківському районі впорядкують сквер

На вулиці Клочківській, біля будинку №197, впорядкують сквер, заявив на пресконференції голова районної адміністрації Володимир Котковський.

«Зараз там ведуться підготовчі роботи. Поки узгоджується необхідна дозвільна документація, ми не припиняємо консультації з облаштування скверу з місцевими мешканцями. Намагаємося врахувати побажання всіх вікових груп. Наприклад, старше покоління хоче, щоб було більше місць для відпочинку, а молодь - більше спортивних комплексів. При цьому ми повинні продумати все так, щоб спортивні локації були, з одного боку, в зоні доступності, а з іншого - віднести їх подалі від житлових будинків, розуміючи, що заняття спортом часто супроводжуються шумом. Важливо знайти місце, яке задовольнить усіх. Звичайно ж, там будуть і ігрові комплекси для дітей», - розповів він.

Крім того, за словами Володимира Котковського, в сквері заплановано облаштування сучасного енергозберігаючого освітлення, також розглядається можливість створення майданчика для вигулу собак.

«Упевнений, що новий сквер буде однією з «перлин» району та стане улюбленим місцем відпочинку жителів мікрорайону», - резюмував голова районної адміністрації.