«Для мене це довіра та відповідальність. Потрапити до команди професіоналів «Блоку Кернеса - Успішний Харків» і представляти інтереси харків’ян - це почесна місія. Ми будемо продовжувати ремонтувати будинки, упорядковувати двори, ремонтувати дороги, покращувати весь Індустріальний район. Впевнена, ми виправдаємо надії харків’ян і зробимр все, щоб місто, район стали ще успішними», - зауважила діючий депутат міської ради Ольга Вельможна.