НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Зміцнення економіки, розвиток сільських громад та якісна медицина. Віталій Панов розповів про основні пункти передвиборчої програми

Діяльність кандидата в депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Віталія Панова майже 15 років тісно пов’язана з Вовчанським районом: він очолював районну раду та райдержадміністрацію, потім – відстоював інтереси вовчан уже як депутат Харківської обласної ради.

«За цей час було зроблено багато. Спільно з громадою я працював для відродження сіл, розвитку фермерства. Одночасно ми відкривали нові дитсадки, медичні заклади, дбали про стабільну роботу промислових підприємств», - розповів в інтерв’ю газеті «Блок Кернеса – Успішна Харківщина» Віталій Панов.

За сприяння Віталія Панова з обласного бюджету було виділено понад 35 млн грн. на будівництво каналізаційних насосних станцій у Вовчанську, на капітальний ремонт дороги по вулиці Рубіжанське шосе тощо. Він завжди підтримував ініціативи громади щодо участі в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом у майбутнє».

«Накопичений досвід я хочу використати для того, щоб зробити Вовчанщину ще більш успішним, розвиненим краєм. Для цього наша політсила пропонує 15 конкретних кроків. Зокрема, передбачається піднесення й зміцнення економіки, сільського господарства, розвиток сільських територіальних громад. Ми також подбаємо про розвиток сільської медицини. Тут треба казати не лише про відкриття медустанов, а й про забезпечення їх кваліфікованими кадрами. Впевнений, професійній команді «Блоку Кернеса -Успішний Харків» ці завдання до снаги. Ми готові до нових викликів, готові працювати задля успіху кожної окремої громади та процвітання усієї Харківщини», - зазначив Віталій Панов.
Газета