НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У питанні очищення річок і водосховищ Харківщини є консенсус керівництва та депутатів усіх політичних сил обласної ради. Віктор Остапчук

Добудова ФАПу в с. Чернещина, ремонт школи в с. Піски-Радьківські, а також виконання масштабної програми щодо очищення річки Оскіл й Оскільського водосховища – такі питання обговорили під час робочої зустрічі депутат Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Віктор Остапчук та Борівський селищний голова Олександр Тертишний.

Віктор Остапчук зазначив, що екологічне питання було й залишається для нього одним із пріоритетних, і на сьогодні вже розпочалася активна робота на цьому напрямку.

«Проблема очищення річок, насамперед Сіверського Дінця й Осколу, та водосховищ хвилює мене вже давно. Сьогодні у цьому питанні є консенсус керівництва й депутатського корпусу Харківської обласної ради серед усіх політичних сил. На рівні заступників обласної ради й обласної адміністрації вже проводиться необхідна підготовча робота, до якої долучились колеги з Донецької області», - розповів він.

Окрім того, під час поїздки на Борівщину голова комісії з питань розвитку транспорту і зв’язку облради провів особистий прийом громадян. Зокрема, поспілкувався з селянами, які потерпіли в результаті оборудок із земельними паями, та пообіцяв їм всебічну допомогу.