«У нас найбільша фракція і в Богодухівській міській раді, і в районній раді. Це завдяки довірі населення, і тепер наше завдання - виправдати її», - зазначив Володимир Бєлий.
Він також розповів, що зараз перед командою стоять складні та відповідальні завдання, особливо це стосується сільської місцевості.
«У сільській місцевості населення виявилося покинутим в усіх відношеннях. Тут необхідно проводити дуже серйозну роботу, щоб люди відчули, що ми їх не обдурили. У них практично усі послуги - медицина, освіта, аптека, пошта - на нулях. Люди змушені їздити до райцентру на таксі зруйнованими дорогами, щоб отримати консультацію лікаря і навіть за елементарними ліками. Вони на межі виживання. Послуги, які сільське населення звикло отримувати десятиліттями, стали неякісними та несвоєчасними. Люди розчаровані. І наше завдання зараз - знайти такий варіант співпраці, щоб, не порушуючи ні бюджетний кодекс, ні закони, підтримати людей і вирішити існуючі проблеми», - резюмував Володимир Бєлий.