НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ігор Терехов вміє вирішувати найскладніші міські проблеми. Володимир Золотарьов

Генеральний директор ПАТ «Завод Південкабель», почесний громадянин Харкова Володимир Золотарьов під час Конференції МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» підкреслив, що 31 жовтня харків'яни будуть вибирати не просто нового міського голову, а майбутнє міста.

«Спадкоємність - ось те, що подобається нашим громадянам. Сьогодні міська рада продовжує втілювати в життя плани, які були намічені і затверджені ще Геннадієм Кернесом. Сьогодні за їх реалізацію відповідає Ігор Терехов. Місто продовжує розвиватися. І в цьому велика заслуга Ігоря Олександровича. Його принциповий, діловий підхід до вирішення проблем нам імпонує.

За час своєї роботи на різних посадах у міській раді Ігор Терехов довів, що він дійсно перебуває на своєму місці. Йому під силу вирішувати найскладніші міські проблеми. Упевнений, Ігор Терехов на посаді мера продовжить справу Геннадія Адольфовича, зможе згуртувати всі політичні сили в міській раді для плідної роботи на благо харків'ян», - підкреслив Володимир Золотарьов.