НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутатам «Блоку Кернеса – Успішний Харків» вручили державні та обласні нагороди

Відзнаки «Почесний громадянин Харківської області» відповідно до рішення Харківської обласної ради від 23 вересня 2021 року отримали депутати облради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов та Людмила Немикіна.

Грамотою Верховної ради за внесок у соціально-економічний та освітній розвиток регіону нагороджено депутатку Марію Сухонос (розпорядження Голови Верховної Ради від 29 липня 2021 року).

За внесок у розвиток галузі охорони здоров’я почесний знак обласної ради «Слобожанська слава» вручили депутатці Галині Фадєєенко (розпорядження голови обласної ради від 22 червня 2021 року).

Від імені усіх нагороджених Сергій Чернов подякував мешканцям області та депутатському корпусу за підтримку, довіру й високе звання.

«До команди Почесних громадян Харківської області входять поважні, достойні люди, які продовжуватимуть працювати на розвиток Харківщини. Для того, щоб тут панували мир, стабільність, спокій, і наш регіон був ще кращим. Я вдячний за визнання нашої діяльності, а також вітаю колег із присвоєнням високих звань та нагород», - зазначив Сергій Чернов.