НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Стратегія розвитку Харкова заснована на конкретних потребах містян. Ігор Терехов

Найближчим часом буде презентована Стратегія розвитку Харкова. Про це під час Конференції МІСЦЕВОЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК КЕРНЕСА - УСПІШНИЙ ХАРКІВ!» заявив керівник міста Ігор Терехов.

За його словами, Стратегія міститиме детальний план дій у кожній сфері міського життя. Однією з основних її ідей є створення «міста без околиць»: такий розвиток Харкова, при якому у всіх районах буде існувати інфраструктура рівня міського центру. Серед інших ключових блоків - стримування зростання тарифів, забезпечення якості комунальних послуг, розвиток соціальної сфери, медицини та освіти, розвиток громадського транспорту, реконструкція доріг і інфраструктурне будівництво, озеленення, благоустрій.

«За кожним блоком у нас є масштабні задуми і чітке розуміння, як їх втілити. Ми міняємо філософію міської дорожньої інфраструктури та громадського транспорту, концепцію міських пасажирських перевезень, випускаючи на маршрути нову техніку світового рівня і працюючи над запуском власних виробництв. Харків - перше українське місто, що створює сучасний сміттєпереробний комплекс. Ми запустили «Картку харків'янина» - унікальний проєкт, який об'єднає півтора мільйона жителів міста. Ми ставимо собі амбітне завдання об'єднати міські парки і зелені зони в "Зелений каркас"», - розповів Ігор Терехов.

Важливим напрямком роботи також буде залучення до Харкова інвестицій.

«Ми створили умови в місті для нових сучасних індустрій, розвиваємо інформаційні технології. Сьогодні Харків - чемпіон України за рівнем інвестиційної привабливості, зручності ведення бізнесу і динаміці економічного розвитку», - зазначив Ігор Терехов.

Він підкреслив, що на чільне місце при розробці стратегії розвитку Харкова були покладені не якісь умоглядні теорії, а конкретні потреби містян.