НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі нагородили спортсменів

За дорученням міського голови Ігоря Терехова депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків», голова Адміністрації Слобідського району Харкова В'ячеслав Ільєнко нагородив грамотами та подарунками спортсменів КДЮСШ №6.

Усі семеро нагороджених – призери та переможці міжнародних змагань з французького боксу у 2021 році. Анастасія Арцт (вагова категорія до 48 кг) посіла перше місце на Кубку світу та третє місце на чемпіонаті Європи. Денис Фуртас став чемпіоном світу серед юніорів (18-20 років) у ваговій категорії до 75 кг. Ганна Купіна (категорія до 60 кг) та Дарина Криванич (до 56 кг) – бронзові призери чемпіонату світу. Микита Родіонов (категорія до 75 кг) завоював "срібло" чемпіонату світу. Карина Тетянченко (категорія до 48 кг) – фіналістка чемпіонату світу, а Оксана Богатиренко (категорія до 65 кг) – срібна призерка Кубка світу.

Довідка. Французький бокс Сават (Savate) – вид спортивного єдиноборства та система самооборони. Арсенал використовуваних прийомів включає як ударну техніку (ногами, колінами, руками), так і всілякі захвати, заломи, кидки та больові замки.
Новини з районів Харкова