НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харківщина та Краматорськ співпрацюватимуть у галузі медицини

Взаємодія двох регіонів у питаннях охорони здоров’я закріплена відповідним меморандумом.

За словами заступниці голови Харківської обласної ради Тетяни Біловол, реалізація документу сприятиме успішному впровадженню медичної реформи на території обох сторін-підписантів і забезпечить підвищення якості медичних послуг, насамперед, у Краматорську.

Зокрема, меморандумом передбачається обмін інформацією щодо розробки нормативних документів, надання спільних консультацій клієнтам на базі закладів охорони здоров’я, підпорядкованих Краматорській міській раді, проведення семінарів, тренінгів, майстер-класів з медичних питань.

«Співробітництво, координація дій та обмін досвідом у галузі охорони здоров’я між двома регіонами – це необхідний і очевидний крок у сучасних умовах. Харківщина має одну з кращих наукових та практичних медичних мереж в країні, і ми готові надавати допомогу нашим сусідам та об’єднати зусилля заради спільної мети. Безумовно, і нашій регіональній медичній спільноті буде цікавим і корисним досвід колег з суміжного регіону, де також працює багато професіоналів. Тим більше, що стрімкий розвиток технологій дозволяє впроваджувати інноваційні підходи в медичну практику. Можливості телемедицини зростають щодня, і ми маємо активно використовувати перспективний напрямок, що дозволить економити безцінний час та кошти», - зазначила Тетяна Біловол.