Прихильники інтелектуальної гри почали збиратися в ретро-зоні парку задовго до початку заходу. Протягом вечора у стратегічному «двобої» зійшлися понад 50 пар учасників. Були й ті, хто просто спостерігав та вболівав.
![](https://static.tildacdn.com/tild3438-3966-4231-a535-643761613631/114870859_6458545593.jpg)
До гри активно долучалися не лише досвідчені шахісти поважного віку, а й молоде покоління. За дошки сідали скейтери, які тренувалися неподалік, та дітки, які з батьками гуляли парком.
![](https://static.tildacdn.com/tild6238-6266-4333-a162-316461326438/115822598_2096654337.jpg)
Вечір видався позитивним і жвавим. Учасники адресували багато теплих слів організаторам. Люди старшого покоління подякували, що молодь повертає втрачену моду на шахи, а батьки маленьких «пізнайок» - за можливість цікаво й корисно провести час.
«Ми раді, що харків’ян дійсно зацікавила наша акція. Адже шахи – це не просто спорт. Це свого роду битва інтелектів, яка вчить стратегічно мислити, вираховувати ймовірну поразку та ухвалювати виважені рішення. Ці навички шахістів не втрачаються протягом життя», - поділився враженнями один з ініціаторів спортивного вечора, активіст молодіжного крила Павло Столбовий.
Усі учасники отримали брендовані подарунки від «Блоку Кернеса –Успішний Харків».
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-6461-4832-a539-393539643565/109810649_4219862920.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-6539-4437-b636-323733616430/109808955_1820055044.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3361-6566-4531-a137-663336343136/109810649_4219862920.jpg)
Успішний Харків - спортивне місто!