НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Битва інтелектів: у парку ім. Горького відбувся вечір шахів

У Центральному парку культури та відпочинку ім. М. Горького 20 липня відбувся вечір шахів, організований молодіжним крилом «Блоку Кернеса –Успішний Харків». Таким чином у місті відсвяткували Міжнародний день шахів.

Прихильники інтелектуальної гри почали збиратися в ретро-зоні парку задовго до початку заходу. Протягом вечора у стратегічному «двобої» зійшлися понад 50 пар учасників. Були й ті, хто просто спостерігав та вболівав.


До гри активно долучалися не лише досвідчені шахісти поважного віку, а й молоде покоління. За дошки сідали скейтери, які тренувалися неподалік, та дітки, які з батьками гуляли парком.


Вечір видався позитивним і жвавим. Учасники адресували багато теплих слів організаторам. Люди старшого покоління подякували, що молодь повертає втрачену моду на шахи, а батьки маленьких «пізнайок» - за можливість цікаво й корисно провести час.

«Ми раді, що харків’ян дійсно зацікавила наша акція. Адже шахи – це не просто спорт. Це свого роду битва інтелектів, яка вчить стратегічно мислити, вираховувати ймовірну поразку та ухвалювати виважені рішення. Ці навички шахістів не втрачаються протягом життя», -  поділився враженнями один з ініціаторів спортивного вечора, активіст молодіжного крила Павло Столбовий.

Усі учасники отримали брендовані подарунки від «Блоку Кернеса –Успішний Харків».
Успішний Харків - спортивне місто!