НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Депутатська діяльність Олександра Новака: загальний огляд і конкретні приклади

Депутати завжди мали велику відповідальність перед своїми виборцями. У складні для нашої країни та міста часи вона стала ще більшою. Сьогодні кожен з обранців повинен вести відкритий діалог з громадою, інформувати людей про свою роботу та підтримувати їх. Депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олександр Новак впевнений, що саме за такими принципами треба працювати. Якщо ж депутати не виконують свої обіцянки або не представляють інтереси містян, вони можуть бути позбавлені довіри на майбутніх виборах.

На Салтівці, що зазнала значних руйнувань за час повномасштабної агресії з боку РФ, працює громадська приймальня Олександра Новака. Сюди місцеві мешканці звертаються за допомогою.

За словами депутата, сьогодні у харків’ян багато питань щодо компенсації за пошкоджене житло по державній програмі «єВідновлення». Особливо критична ситуація у людей, які не мають смартфонів і тому не можуть зареєструватись у «Дії» або в електронній черзі на дану послугу в ЦНАП.

«Було багато питань стосовно внесення і реєстрації людей на «єВідновлення». Тому спільно з Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради для мешканців 531 мікрорайону, які звернулись з даною проблемою і потребували допомоги, ми провели реєстрацію в застосунку, допомогли внести у реєстр їхню нерухомість та провели консультації щодо оформлення належним чином правового статусу квартир, без чого зареєструватись на програму неможливо», - розповів Олександр Новак.

Як він зауважив, після проведеного першого прийому, було декілька запитів від мешканців мікрорайону стосовно відновлення роботи пункту продажу питної води «Кулиничі» по вул. Бучми, 32.

«Як і більшість споруд тут, цей пункт зазнав руйнувань і не працював. Але ж людям потрібна вода. Незважаючи на те, що багато хто з місцевих сюди ще не повернувся, бо зараз проходить реконструкція будинків, і попит на роботу пункту продажу води малий, але такий необхідний для людей похилого віку, які тут залишились. Тому нам вдалось спільними зусиллями відновити його роботу», - зазначив Олександр Новак.
Окрім того, до Дня міста Харкова депутат провів зустріч і вшанував ветеранів 531 мікрорайону. Олександр Новак вручив Почесні грамоти Харківської міської ради з нагоди 80-річчя звільнення Харкова від фашистських загарбників Сбітнєву Віктору Даниловичу та Бочаровій Клавдії Михайлівні.
Також в цей день відбулось відкриття почесної дошки і вшанування пам’яті в 122-у Харківському ліцеї Почуєву Вячеславу Юрійовичу, який загинув 14 березня 2022 року, захищаючи наш Харків.