НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Цибульник: Ключ від подальших успіхів Харкова - формування у міськраді команди професіоналів «Блоку Кернеса - Успішний Харків»

Перетворення Харкова на сучасне європейське місто. Саме за такою програмою працює команда Харківського міського голови Геннадія Кернеса, членом якої є голова адміністрації Новобаварського району Тетяна Цибульник. Її затвердили кандидатом у депутати Харківської міськради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків».

«У різних куточках нашого мегаполісу можна побачити написи «Любити Харків - працювати для людей». Це не просто гасло, а сенс, мета і стимул для діяльності великої групи депутатів і керівників, які називають себе командою Кернеса. Останні 14 років - це історія успіху команди Геннадія Адольфовича у перетворенні Харкова на сучасне, доглянуте, гарне, комфортне європейське місто. Для Харкова та харків'ян дуже важливо не втратити цю стратегію і ці темпи. Ключ від подальших успіхів Першої столиці - у формуванні в Харківській міській раді команди однодумців, професіоналів, зцементованих єдиною метою, конкретною програмою, якщо хочете, місцевим патріотизмом. «Блок Кернеса - Успішний Харків» - відповідь на запит харків'ян саме на таку команду професіоналів», - запевнила Тетяна Цибульник.