НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі розпочав роботу «Прозорий офіс»

Центр надання соціальних послуг «Прозорий офіс», який створено на базі Управління соціального захисту населення адміністрації Слобідського району Харкова, відкрили 7 лютого.

Будівлю по вул. Вишневій, 3, де зараз розташований «Прозорий офіс», капітально відремонтували. Перший поверх перетворили на сучасний центр надання соціальних послуг, а також відремонтували приміщення другого поверху, сходові марші, покрівлю, вхідні групи. Для безпеки та мінімізації корупційних ризиків офіс обладнано системою відеоспостереження. Закуплено сучасні меблі та обладнання, встановлено систему кондиціювання повітря.

У «Прозорому офісі» Слобідського району громадянам надається близько 200 послуг. Усі відвідувачі можуть скористатися електронною чергою та інформаційними терміналами, а також роздрукувати документи. Особлива увага приділяється людям похилого віку та людям з особливими потребами. Для того, щоб їм було комфортно, центр обладнано реєстраційними та інформаційними терміналами, пандусом, спеціальним санвузлом та звуковою системою оповіщення черги.

Із роботою оновленого центру ознайомився Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що розвиток сфери надання соціальних послуг залишається одним із пріоритетів міської влади.
Новини з районів Харкова