НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Кіриченко визначила пріоритетні напрямки роботи на 2022 рік

Депутатка міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Світлана Кіриченко у 2021 році провела 8 зустрічей з виборцями та 21 прийом громадян.

За її словами, більшість звернень від населення стосувалися комунально-побутових проблем, а також питань законності та правопорядку. Також люди зверталися щодо матеріальної і фінансової допомоги, медицини, освіти, соцзахисту і пенсійного забезпечення, працевлаштування.

«Так, за результатами розгляду звернень, протягом року відремонтовано під’їзд будинку по вул. Тобольській, 46-В, покрівлі в будинках по вул. 23 серпня, 44 і Тобольській, 43-А, а також вирішено низку інших комунально-побутових проблем», - зазначила Світлана Кіриченко.

Окрім того, за сприяння депутатки для членів ветеранських організацій району оформлено річну передплату на газету «Ветеран».

У квітні 2021 року Світлана Кіриченко очолила депутатську групу з ґендерних питань. За її участю триває робота зі створення ґендерного паспорту Харкова та області, проведено Workshop «Використання інструментів ґендерно чутливого аналізу для формування міських та обласних програм». Вона була організатором та учасником 13 онлайн-заходів із ґендерної проблематики та фасилітаційного тренінгу з виокремлення ґендерно-чутливих індикаторів та активностей, необхідних для модернізації міських програм.

На звітній зустрічі з виборцями Світлана Кіриченко намітила пріоритетні напрямки роботи на цей рік, серед них - ремонти внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, ремонти під’їздів багатоквартирних будинків та заміна вікон у них тощо.