НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Рятувальникам Харківщини в рамках благодійної допомоги передали керамічну плитку для службових приміщень

Недарма телефон служби з надзвичайних ситуацій саме 101. Вони перші, хто мчить на допомогу (рятувати людину з-під завалів або зняти кошеня з дерева, надати психологічну допомогу чи вступити у боротьбу з вогнем за людські життя). Як зауважив депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Валентин Шеветовський, коли про підтримку просять самі рятувальники, це стає першочерговим завданням.

У аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Харківській області та Харківського плиткового заводу дружні відносини склались давно, ще у повоєнні часи. А з початком повномасштабного російського вторгнення ця дружба лише зміцніла. І тому, маючи можливість відновити приміщення ДСНС на деокупованих територіях або ті, що постраждали внаслідок обстрілів, вони повсякчас знають, на кого можуть розраховувати. Так, чергова партія керамічної плитки (це 1 тисяча кв. м) відправилась створювати затишок у службових приміщеннях ДСНС.

«Одного разу я почув від працівників ДСНС такий вислів: «Проживи одне життя, щоб урятувати сотні». Їх вчинки та жертовність заради незнайомої їм людини, як на мене, дарують людству надію, що світ не такий вже й безнадійний, - розповів голова Наглядової ради ХПЗ, депутат Харківської обласної ради Валентин Шеветовський. - Ми лише маємо тримати їх за орієнтири у своїй роботі та житті. Творити добрі справи, допомагати й разом з рятувальниками надихатись цією наповненою глибоким змістом фразою».