НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Підготовка до зими й допомога постраждалій Херсонщині - ключові робочі пріоритети Олександра Лобановського

В умовах повномасштабної війни не можна залишатись осторонь людських проблем. Депутат, який цікавиться життям своїх виборців на окрузі, завжди буде для них надійною опорою. В цьому впевнений Олександр Лобановський, депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків».

За його словами, зараз місто й городяни готуються до зими. У зв՛яку з цим, треба вирішити деякі питання.

«Вдруге ми готуємось до зими в умовах воєнного стану, якою вона буде, ніхто спрогнозувати не може. Але зрозуміла одна річ - готуватись треба дуже ретельно. Робимо це саме зараз, докладаємо максимум зусиль, щоб харків’яни відчули підтримку й турботу. Питань у людей багато, їх всі опрацьовуємо», - зазначив Олександр Лобановський.

Зокрема, йдеться про ремонт покрівлі у багатоповерхівках.

«До мене звернулись мешканці Слобідського району, описали проблему, що є. Тож спільно з комунальниками ми виконали поточний ремонт покрівлі даху в будинку за адресою пр. Героїв Сталінграду, 177 над 5-м під’їздом», - розповів депутат.

Крім того, у роботі є звернення стосовно ремонту зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж водопостачання.

А ще команда Олександра Лобановського продовжує надавати допомогу жителям Херсонщини, які постраждали через підрив російськими військовими Каховської ГЕС.

«Там люди потребують нашої допомоги. Доставляємо херсонцям і жителям області питну воду,продуктові набори, дитяче харчування. Нещодавно нашу гуманітарну ініціативу відзначили нагородою від Харківської міської ради. Це приємно. І важливо знати, що наші спільні зусилля й добрі справи рятують українців», - зауважив Олександр Лобановський.

Він додав, що й надалі підтримуватиме постраждалий регіон.