НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі привітали ветеранів

Підтримка старшого покоління, зустрічі з ними - важлива традиція, яка допомагає зберігати пам'ять минулого. Ці люди віддали частину свого життя на захист країни та її цінностей. Вони пройшли через важкі випробування, ризикували життям, боронячи нашу свободу і безпеку. Отже, забезпечення їхніх потреб є нашим моральним та етичним обов'язком. У цьому впевнений депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Олександр Лобановський.

За його словами, влада завжди готова допомагати ветеранам, вшановуючи їхні подвиги. Це особливо актуально у важливі для кожного з нас дати.

«До Дня міста та Дня незалежності України моя команда привітала раду ветеранів Слобідського району та інвалідів. Ми завжди підтримуємо їх і сьогодні порадували кожного смачними продуктовими наборами до святкового столу», - розповів Олександр Лобановський.

Окрім того, депутат висловив щиру вдячність ветеранам за їхні величезні внески у перемогу у Другій світовій війні, наголосивши на тому, як важливо пам'ятати та поважати тих, хто пережив тоді складні часи. Також він відзначив, що важливо пам'ятати та шанувати ветеранів і у повсякденному житті, надавати їм необхідну підтримку та допомогу. Адже повномасштабна війна принесла нові випробування.

«Цим людям найважче зараз, тому ми підтримуємо їх. Намагаємося закривати найпростіші їхні потреби», - зазначив Олександр Лобановський.