НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Сергій Чернов: Керувати ОТГ мають професіонали, які зможуть грамотно розпорядитися можливостями, що відкриються перед громадами

Голова Харківської обласної ради, кандидат у депутати обласної ради та Красноградської районної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Сергій Чернов відвідав Сахновщинський район. Він зустрівся із мешканцями сіл и селищ Огіївка, Катеринівка, Дубові Гряди, Сахновщина.


Керівник облради розповів людям, що в рамках адміністративної реформи Сахновщинського району тепер не буде, натомість з'явиться сільська об'єднана громада, яка візьме на себе фінансові й земельні ресурси. Тому Сергій Чернов закликав місцевих мешканців відповідально поставитися до вибору керівника Сахновщинської ОТГ.

«Ви оберете керівника і депутатів громади, які управлятимуть по суті територією усього колишнього Сахновщинського району. Тому так важливо, щоб голова ОТГ був людиною професійною, яка зможе грамотно розпорядитися можливостями, що відкриються перед громадою», - наголосив Сергій Чернов.

На зустрічі із людьми голова облради представив кандидата на посаду керівника ОТГ від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Олександра Бєліка. Він живе і працює у Сахновщинському районі, має власне фермерське господарство. Завжди був небайдужий до місцевих проблем. Так, за участі Олександра Бєліка відремонтовано дах школи, каналізацію у дитячому садочку, дорогу від села Бондарівка до селища Сахновщина.
Кандидат на посаду керівника ОТГ зазначив, що у нього вже є бачення розвитку району.


«Почати планую з відновлення доріг, які на Сахновщині у жахливому стані. Двічі я бував у Китаї, знайомився з роботою місцевих асфальтних заводів. Якби в Україні не була такою складною система узаконення діяльності й реєстрації заводу, він би вже працював тут», - розповів кандидат на посаду керівника ОТГ від «Блоку Кернеса - Успішний Харків».

Цей проект допоможе значно збільшити бюджет ОТГ, зазначив Сергій Чернов, а значить, мати гроші на багато інших напрямків розбудови району.

«Пересувний асфальтний завод зможе за короткий період привести до ладу дорожнє покриття. Це також нові робочі місця й наповнення податкової бази громади. Це перспектива виходу з кризи й розвитку інфраструктури, якої так потребують місцеві жителі», - зауважив голова обласної ради.