У Харкові після атаки «шахедів» є загиблі та поранені
Російська армія ввечері 10 березня атакувала Харків ударним БпЛА «шахед». Влучання сталося у Шевченківському районі міста. Як розповів лідер політичної сили «Успішний Харків», міський голова Ігор Терехов, на місці одразу почали працювати комунальні та профільні служби.
«На щастя, постраждалих немає. Фахівці закривають вибиті контури, обстежують дахи. На місці вибуху було два великих осередки пожежі, де впали уламки БпЛА: у господарській будівлі біля приватного будинку та в гаражі. Станом на зараз відомо про п’ять пошкоджених будинків», - сказав мер.
Вранці 11 березня російські військові знову атакували місто безпілотниками.
«Зафіксовано удар «шахеда» по приватному сектору Шевченківського району. Деталі зʼясовуємо», - повідомив Ігор Терехов.
Згодом стало відомо, що внаслідок удару по цивільному підприємству постраждали шестеро людей, двоє загинули.
На місці працюють рятувальники, медики та комунальні служби. Наслідки обстрілів уточнюються.