НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Як голосують у районах Харківської області. Статистика

Середня явка виборців у Харківській області станом на 13:00 становить 15,9%. Про це повідомив представник молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» і кандидат у депутати Харківської обласної ради Павло Столбовий.

Статистика за новими районами області: Харківський - 14,4%, Богодухівський - 16,3%, Лозівський - 14,9%, Красноградський - 16,2%, Ізюмський - 16,7%, Чугуївський - 17,9%, Куп'янський - 17,9%.

В цілому робота виборчих комісій проходить спокійно. Дотримані всі заходи безпеки. Як в районах області, так і в Харкові.

«Я голосувала в Холодногірському районі Харкова. Все на дільницях спокійно та стабільно. Запобіжні заходи дотримуються, люди з розумінням до цього ставляться», - розповіла представник молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» і кандидат у депутати Харківської обласної ради Катерина Середенко.

Жителі Харкова й області продовжують йти на виборчі дільниці. До вечора очікується збільшення рівня явки серед молоді, підсумували представники «Блоку Кернеса - Успішний Харків».