НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Балаклії реконструювали спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел»

У Балаклійській громаді завершили першу чергу реконструкції спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел».

За словами Балаклійського міського голови Івана Столбового, комплекс чекав на реконструкцію понад 11 років, басейн з 2010 року взагалі не функціонував.

«Питання реконструкції спортивного закладу ми намагалися вирішити тривалий час. Проєктно-кошторисну документацію почали розробляти ще кілька років тому. Проте проведення робіт вимагало масштабних капіталовкладень. Коштів лише місцевого бюджету не вистачало», – розповів він.

Роботи з відновлення та модернізації «Вимпелу» вдалося розпочати в рамках державного фінансування. Коштом місцевого бюджету виконано коригування проєктної документації (1 млн грн), 3,5 млн грн міська рада виділила на співфінансування робіт, 2,5 млн грн – на посилення потужності електромереж.

Басейн на 5 доріжок реконструювали з використанням мембран. Ці інноваційні технології подовжують терміни експлуатації чаші, а також скорочують витрати на її утримання. Окрім того, відремонтовано спортивну залу з підготовчими приміщеннями, покрівлю і фасад будівлі, відновлено системи водовідведення та водопостачання, освітлення, теплопостачання, вентиляції та кондиціонування. При ремонті враховано всі вимоги інклюзивності – тут зможуть займатися маломобільні групи населення.

Іван Столбовий зазначив, що наразі розпочалися роботи другої черги. У 2022 році планують зробити зали для боксу та фітнесу.