З успішною реалізацією проєкту громаду привітала заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва.
«Для мешканців громади це справді можливість отримувати якісніші медичні послуги. Нове обладнання полегшить діагностику, а також дозволить лікарям проводити онлайн-прийоми. Дуже приємно, що окрім розширення можливостей щодо надання медичних послуг відбувається диджиталізація у цій сфері», - зазначила вона.
Бюджет проєкту становив понад 500 тис. грн, з яких фінансування обласного бюджету – 325,2 тис. грн, міського бюджету – 148,3 тис. грн; кошти КП "Чугуївський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" - 27 тис. грн.
![](https://static.tildacdn.com/tild3664-6436-4165-a263-366533373235/268603626_2131600540.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3339-3035-4634-b064-393232663436/269680443_2131600486.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3437-3933-4431-b835-373731373036/269748455_2131600520.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-6233-4439-b062-303566373763/269778606_2131600450.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6465-3232-4433-b537-333939633263/269917043_2131600403.jpg)