«Ці кошти дадуть можливість забезпечити інсуліном хворих на цукровий діабет на період з 1 березня по 1 липня цього року. З 1 липня закупівлі вже будуть проводитися коштом Національної служби здоров'я України. На жаль, держава ще жодного разу не виділяла гроші, яких вистачало б на весь рік. Тому, щоб забезпечити людям повноцінний спосіб життя, ми змушені шукати додаткові можливості в міському бюджеті», - пояснила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.
За її словами, на даний момент в інсуліні мають потребу 7 тис. харків'ян. Усі вони будуть забезпечені життєво необхідним препаратом через аптеки та поліклініки.