НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Валерія Мураєва: Перед депутатами обласної ради нової каденції стоятимуть три ключові виклики

Перед депутатами VIII скликання Харківської обласної ради стоятимуть три ключові виклики: COVID і проблеми медицини, складна економічна ситуація в області і в країні в цілому, а також нововведення, пов'язані з адміністративно-територіальною реформою.
Про це розповіла депутатка від «Блоку Кернеса -Успешний Харків» Валерія Мураєва, коментуючи своє призначення на посаду заступника голови обласної ради.

«Ми входимо в дуже непростий період, і перед депутатами цієї каденції будуть стояти три ключові виклики. Перший - це COVID і все, що пов'язано з медициною, другий - дуже складна економічна ситуація і третій - територіальна реформа, яка лише на перший погляд увійшла у свою фінальну фазу, а насправді в законодавчому полі є величезна кількість «білих плям», які нам потрібно буде оперативно вирішувати. Сподіваюся, що думка органів місцевого самоврядування, думка громад у цьому і в усіх інших випадках буде не просто враховуватися, а стане вирішальним чинником в ухваленні тих чи інших законодавчих актів», - зазначила Валерія Мураєва.

Вона також висловила надію, що для новообраних депутатів обласної ради політика відійде на другий план, а основним критерієм ухвалення рішень стануть конструктив, раціоналізм і бажання поліпшити життя людей.

«Я докладу всіх зусиль для того, щоб рішення за трьома перерахованими мною ключовими проблемами були максимально ефективними, а також сприятиму вирішенню всіх питань життєдіяльності Харківщини. Адже сьогодні всі проблеми, які перед нами виникають, образно кажучи, сидять за круглим столом. Це взаємопов'язаний ланцюжок, який вимагає грамотних і продуманих рішень», - підкреслила Валерія Мураєва.