НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Біловол: Вміння та знання медиків мають дуже велике значення для суспільства

Заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол привітала медиків з прийдешнім професійним святом та вручила відзнаки обласної ради.

Разом з депутатками обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Кариною Кірієнко та Галиною Фадєєнко вона відвідала медустанови обласного підпорядкування. Окрім того, Тетяна Біловол привітала медиків Краснокутської, Богодухівської, Валковскої та Коломацької громад.

Заступниця голови облради наголосила, що у сучасних складних умовах, викликаних пандемією, медичні працівники усіх ланок у містах і селах краю показали високий рівень фахової підготовки та здатність протистояти будь-яким викликам.

«Для мене велика честь вітати вас з професійним святом. Хочу подякувати кожному за відданість покликанню, чуйність та жертовність. Простій людині складно уявити той рівень навантаження, який ліг на ваші плечі. Щодня ви лікуєте хворих, допомагаєте їх рідним. А після трудових днів, складних нічних чергувань повертаєтеся додому, де чекають на вашу любов і турботу. Бажаю вам невичерпних сил. Нехай вас окрилює вдячність пацієнтів й розуміння того, що ваші вміння та знання мають дуже велике значення для суспільства», - зазначила Тетяна Біловол.