Разом з депутатками обласної ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Кариною Кірієнко та Галиною Фадєєнко вона відвідала медустанови обласного підпорядкування. Окрім того, Тетяна Біловол привітала медиків Краснокутської, Богодухівської, Валковскої та Коломацької громад.
Заступниця голови облради наголосила, що у сучасних складних умовах, викликаних пандемією, медичні працівники усіх ланок у містах і селах краю показали високий рівень фахової підготовки та здатність протистояти будь-яким викликам.
«Для мене велика честь вітати вас з професійним святом. Хочу подякувати кожному за відданість покликанню, чуйність та жертовність. Простій людині складно уявити той рівень навантаження, який ліг на ваші плечі. Щодня ви лікуєте хворих, допомагаєте їх рідним. А після трудових днів, складних нічних чергувань повертаєтеся додому, де чекають на вашу любов і турботу. Бажаю вам невичерпних сил. Нехай вас окрилює вдячність пацієнтів й розуміння того, що ваші вміння та знання мають дуже велике значення для суспільства», - зазначила Тетяна Біловол.
![](https://static.tildacdn.com/tild3965-3832-4135-b034-323461623762/2c88b8bd-08c5-419c-b.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3238-6532-4131-b132-373232346634/ff9b1ea2-93f1-4724-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6161-6238-4332-a233-623534363063/650x480-toHeight-100.jpg)