НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Без стрічок і показухи: в Харкові відкрили один із найбільших інженерних об'єктів міста

У Харкові відкрили рух Комунальним мостом, який був на реконструкції. Відсьогодні транспорт зможе їздити двома смугами. Про це повідомив міський голова Геннадій Кернес. Він зазначив, що зараз одна смуга - у фінішному покритті, друга - передфініш. Кілька днів працюватимуть обидві, це безпечно для людей і машин.


Вже на початку вересня комунальники повністю закінчать укладання асфальту.
Далі робочим залишиться завершити монтаж огорожі, але руху транспорту цей процес заважати не буде.

Повністю завершити реконструкцію Комунального шляхопроводу планується до середини жовтня.

«Комунальний міст - один з найбільших (1,5 км) і складних інженерних об'єктів, за який ми взялися. І запускаємо поступово, без стрічок і показухи. Зроблено дуже багато: конструктив верхньої будови, гідроізоляція, замінені огорожі, освітлення, контактна мережа. Плануємо ефектне підсвічування, яку буде далеко видно в перспективі Московського проспекту», - розповів Геннадій Кернес.

Ремонт Комунального шляхопроводу проходив без повного його закриття. Таке рішення ухвалили в меріі, тому що міст завжди завантажений, і його закриття спровокувало б у Харкові транспортний колапс, зазначив міський голова. Саме тому ремонт цього дорожнього об'єкта був досить тривалим.

«І я щиро дякую харків'янам за довіру і терпіння. З прийдешніми святами, земляки. Будуть ще хороші новини», - підсумував Геннадій Кернес.

Успішний Харків - комфортне місто!