![](https://static.tildacdn.com/tild6634-3535-4637-b137-633137623234/115821480_7244730050.jpg)
На спортивний захід у Палаці культури ім. В. І. Кошелєва прийшли 30 шахістів різного віку. Усі учасники виявилися досвідченими гравцями, тому для визначення переможця знадобилося декілька годин.
За організацію цікавого й корисного дозвілля для містян організатор турніру, президент Куп’янської міської федерації шахів Іван Гончаренко отримав почесну грамоту від «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Учасникам вручили брендовані подарунки.
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-6137-4563-b837-656664393232/109733016_2988311813.jpg)
Нагадаємо, що харків’яни й гості міста сьогодні також можуть зіграти у шахи. Приєднатися до стратегічної гри в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького можна до 20.00.