![](https://static.tildacdn.com/tild3034-3030-4663-a234-366362336537/IMG_6599.jpeg)
Як розповів представник політсили Віталій Божко, пам’ятний знак встановили на місці загибелі пілота Михайла Капустнікова. Через технічну несправність він не зміг посадити літак та загинув в авіакатастрофі. Трагедія сталася у 1982 році під час навчань, які проводили у с. Курилівка Куп’янського району.
Останніми роками місце авіатрощі перебувало у занедбаному стані. Молоді активісти вирішили виправити ситуацію та навели лад на території біля пам’ятника. Вони викосили суху траву, прибрали територію й пофарбували огорожу біля пам’ятного знака.
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-6231-4836-b061-303032613332/IMG_6600.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6333-3030-4561-b437-643964646162/IMG_6601.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3064-6438-4366-b961-346364633338/IMG_6603.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3663-3739-4834-b030-363266663739/IMG_6602.jpeg)