НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олексій Гармаш: Особисто контролюю будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині

Україна довгий час переживає важкі випробування внаслідок збройної агресії з боку РФ. Війна, що триває, наголошує на важливості безпеки й захисту. Для цього на Харківщині зводять фортифікаційні споруди. Як розповів Олексій Гармаш, депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків», для нього повномасштабна війна почалась саме з будови захисних споруд.

«Вся моя команда (АТ «Південспецатоменергомонтаж») водночас згуртувалась, розуміючи, що ми готові захищати свою землю і людей від російських загарбників. Так, ми будуємо оборонні фортифікаційні споруди в регіоні. За це є цінна відзнака - медаль «За оборону міста-героя Харкова», - поділився Олексій Гармаш.
За його словами, колектив працював на п’яти важливих напрямках нашого регіону (називати їх не можна з метою безпеки). Наразі побудовано 515 захисних споруд і 12 тисяч пірамід, вирито близько 80 тисяч метрів траншей. У цій масштабній роботі було задіяно 49 одиниць техніки.
«Я особисто контролюю будівництво фортифікаційних споруд на Харківщині. В контексті сьогоднішньої війни вони стали невід'ємною частиною оборонної стратегії. Це дозволяє нашим військовим утримувати позиції, захищати територію й відбивати атаки ворога», - зазначив депутат.

В умовах, коли території заміновані та постійні обстріли, треба дотримуватись усіх рекомендацій щодо обережності. Для цього є комунікація і з місцевою владою, і з військовими. Команда Олексія Гармаша працює з ними пліч-о-пліч.

«Захисники й захисниці України стоять на передовій, виборюють нашу свободу й незалежність. Кожен із нас долучається до цієї боротьби. Разом ми наближаємо день Перемоги», - зазначив Олексій Гармаш.