Фото: Unsplash
Повномасштабне вторгнення РФ завдало неабиякої шкоди українцям. Стикнутись з найважчими випробуваннями довелось і майбутнім мамам. З початку війни лікарі пологового будинку №1 у Харкові працювали цілодобово. Навіть у той складний час тут народжувались дітки, продовжувалось життя.
Персонал пологового надавав допомогу вагітним, породіллям і новонародженим. Крім того, медики піклувались про всіх, кому це було потрібно. Російські війська обстрілювали Харків щоденно, але наші лікарі не здавались.
Персонал пологового надавав допомогу вагітним, породіллям і новонародженим. Крім того, медики піклувались про всіх, кому це було потрібно. Російські війська обстрілювали Харків щоденно, але наші лікарі не здавались.
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-6335-4465-b261-373863663166/001.jpg)
Страшним для всіх виявився день, коли армія РФ завдала авіаудару по медзакладу. Це сталось 1 березня 2022 року. Внаслідок обстрілу будівля зазнала пошкоджень, тому було прийнято рішення організовувати евакуацію жінок і новонароджених до інших лікувальних закладів міста. На той час ворожі обстріли не вщухали.
Врятувавши мам і дітей, лікарі робили все можливе, щоб зберегти будівлю стаціонару й обладнання, яке там знаходилося.
Зазвичай народження дитини - радісна подія, та під час війни вона стала тривожною. Але дякуючи нашим медикам, кожна майбутня мама впевнена, що в цьому світі для неї і дитини знайдеться допомога й підтримка. Життя триває, українці народжуються!
Матеріал підготовлено до Дня медичного працівника.
Врятувавши мам і дітей, лікарі робили все можливе, щоб зберегти будівлю стаціонару й обладнання, яке там знаходилося.
Зазвичай народження дитини - радісна подія, та під час війни вона стала тривожною. Але дякуючи нашим медикам, кожна майбутня мама впевнена, що в цьому світі для неї і дитини знайдеться допомога й підтримка. Життя триває, українці народжуються!
Матеріал підготовлено до Дня медичного працівника.