НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Наш медичний фронт: як у харківському пологовому рятували мам і немовлят

Фото: Unsplash
Повномасштабне вторгнення РФ завдало неабиякої шкоди українцям. Стикнутись з найважчими випробуваннями довелось і майбутнім мамам. З початку війни лікарі пологового будинку №1 у Харкові працювали цілодобово. Навіть у той складний час тут народжувались дітки, продовжувалось життя.

Персонал пологового надавав допомогу вагітним, породіллям і новонародженим. Крім того, медики піклувались про всіх, кому це було потрібно. Російські війська обстрілювали Харків щоденно, але наші лікарі не здавались.
Страшним для всіх виявився день, коли армія РФ завдала авіаудару по медзакладу. Це сталось 1 березня 2022 року. Внаслідок обстрілу будівля зазнала пошкоджень, тому було прийнято рішення організовувати евакуацію жінок і новонароджених до інших лікувальних закладів міста. На той час ворожі обстріли не вщухали.

Врятувавши мам і дітей, лікарі робили все можливе, щоб зберегти будівлю стаціонару й обладнання, яке там знаходилося.

Зазвичай народження дитини - радісна подія, та під час війни вона стала тривожною. Але дякуючи нашим медикам, кожна майбутня мама впевнена, що в цьому світі для неї і дитини знайдеться допомога й підтримка. Життя триває, українці народжуються!

Матеріал підготовлено до Дня медичного працівника.