НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Допомога триває: На фронт відправився черговий гуманітарний вантаж

Допомога військовим сьогодні - це прояв вдячності та поваги до них. Наша єдність і підтримка надає їм силу та впевненість у виконанні їхнього благородного завдання. Днями бійці 92-ої ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка отримали черговий гуманітарний вантаж від мешканців, освітян Холодногірського району, депутатів від «Успішного Харкова» Неллі Цибульник і Володимира Тупіцина.

За словами Неллі Цибульник, на фронт передали спальні мішки, засоби гігієни, медикаменти, побутову хімію, продукти харчування, окопні свічки, маскувальні сітки, розпалювачі, одяг, солодощі.

«Дякуємо нашим мужнім захисникам і захисницям, які щодня, ризикуючи своїм життям, безстрашно боронять нашу країну та її свободу від російського агресора! Пам’ятаймо, що допомога їм потрібна постійно!» - зазначила депутат Харківської обласної ради.
Нагадаємо, під час концерту до Дня закоханих молодь «Успішного Харкова» висловила повагу та вдячність військовим, які виборюють перемогу, та передала для 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України маскувальні сітки, окопні свічки, смаколики.