НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові почала працювати «школа помічника депутата»

Проєкт «Leader of change», який реалізується під патронатом секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова депутатською групою «Молодь за успішний Харків» спільно з Молодіжною радою при міському голові, стартував 14 травня.

Як розповіла одна з його ініціаторок, депутат Харківської міської ради Аліса Панова, мета цього проєкту - залучити активну молодь в публічну сферу.

«Зараз до міської ради прийшло багато молодих депутатів, які обрані вперше. У них є запит на помічників. Тому проєкт важливий як для учасників, так і для самих представників органів місцевого самоврядування. Крім того, навчання може стати початковим етапом для молодих людей, які в перспективі зможуть спробувати себе не тільки як помічники, але вже безпосередньо в депутатській діяльності», - зазначила вона.

За словами Аліси Панової, на участь було подано близько 100 заявок, з яких відібрали 40. Тритижневе навчання передбачає теоретичні та практичні блоки. Серед спікерів заявлені професійні лектори, а також депутати, заступники міського голови, керівники різних департаментів міської ради.

«Основа навчання - гейміфікація, тобто участь в ігровій формі в конкретних ситуаціях, з якими учасники можуть зіткнутися в разі, якщо стануть помічниками депутата і надалі будуватимуть свою політичну кар'єру. Наприклад, виборчий процес чи передвиборча кампанія», - розповіла Аліса Панова.

За підсумком навчання найбільш активні учасники зможуть пройти стажування в міській раді, а згодом стати офіційними помічниками депутатів.

Надалі за наявності запиту може стартувати новий сезон проєкту, спрямований на підготовку помічників депутатів обласної ради.