«По-перше, це розвиток харківської промисловості. По-друге, турбота про навколишнє середовище: трамвай - найбільш екологічно дружній вид транспорту. По-третє, розвиток комунального транспорту і турбота про тих городян, які ним користуються.
Це проект класний, але він не дуже швидко вирішується, мінімум півтора-два роки необхідно для того, щоб випустити перший трамвай», - зазначив Геннадій Кернес.
Виробництвом трамваїв співпраця з «Екополіс ХТЗ» не обмежиться.
«Олександр Ярославський хоче на базі заводу ХТЗ зробити «силіконову долину». Ми цей технополіс включили як якірний проект в стратегію розвитку міста Харкова», - розповів Кернес.