![](https://static.tildacdn.com/tild3934-3663-4036-a164-366232396261/222.jpg)
Анатолій Ісайович Розінеєр народився, виріс і закінчив інститут у Харкові. Потім поїхав працювати за фахом в Іловайськ, на Донецьку залізницю. Брав участь у Другій світовій війні, після неї відновлював країну з руїн.
![](https://static.tildacdn.com/tild6130-3862-4765-b966-656463313861/111.jpg)
Сім'ю Анатолія Розінеєра не оминув і конфлікт на сході України. У 2014 році ветеран повернувся у рідне місто.
Зараз Анатолій Ісайович пише й видає вірші, багато читає та цікавиться новинами.
«А себе пожелать осталось малость - годы ведь идут, как сон, как дым. Сколько уж той жизни осталось, я душой хочу быть молодым», - поділився ювіляр своєю творчістю.