НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На обласний конкурс «Разом в майбутнє» подано понад 60 заявок. Людмила Немикіна

Завершився термін подачі заявок на обласний конкурс «Разом в майбутнє». Як повідомила на прес-конференції депутат обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків», голова комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, зареєстровано 63 проекти.

За її словами, цього року заявок було подано значно менше, ніж у попередні роки.

"Це не випадково. Якщо раніше у нас був конкурс мінігрантів, то тепер його трансформовано, і йдеться про проєкти регіонального розвитку. Тобто учасники повинні представити проєкти, спрямовані на соціально-економічний розвиток територій. Заявки подані в обох заявлених номінаціях. Це і співпраця громад, і спільна робота громадських організацій в партнерстві з органами місцевого самоврядування», - зазначила Людмила Немикіна.

Вона також додала, що спільні проєкти сільських, селищних і міських рад приймаються не перший рік. І в цій категорії вже напрацьована позитивна практика. Депутат навела приклад Великобурлуцького району, де учасникам конкурсу вдалося придбати техніку для підприємства житлово-комунальної сфери, і Первомайського району, який закупив обладнання для районної лікарні, що дозволяє розширити медустанові пакет надаваних послуг і отримати додаткове фінансування від Національної служби здоров'я України (поділ на райони згідно зі старим адміністративно-територіальним устроєм).