НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Касьянов зустрівся з представниками ветеранського руху Харкова

Зважаючи на події та випробування, які сьогодні переживає Україна, підтримка ветеранів стає не лише моральним обов'язком, але й важливою складовою побудови сильної нації. Напередодні 8 травня депутат Харківської міської ради від «Успішного Харкова» Олександр Касьянова провів робочу зустріч із представниками ветеранського руху Київського району.

«Це люди, які нашу країну відбудовували і розвивали. Вони - «діти війни». З перших днів повномасштабного вторгнення рф саме вони були в Харкові гуманітарним щитом, опорними центрами для роздачі допомоги усім, хто її потребував. Зокрема, людям, які не могли пересуватися самостійно. Скільки всього зробила, наприклад, Ніна Іванівна у 522 мікрорайоні. На цих людях тримається наша майбутня перемога», - сказав Олександр Касьянов.

Під час спілкування були озвучені різні теми. Так, обговорили ситуацію в місті, планували мирне майбутнє, дякували депутатові за допомогу ветеранам, пенсіонерам та людям пільгових категорій.

«Олександру Касьянову можна зателефонувати в будь-який час і отримати допомогу. З перших днів війни він привозив і розносив гуманітарку, ліки. Підіймався у багатоповерхівки, незважаючи на те, що не працювали ліфти. І під обстрілами ходив до нас разом із Неллі Казанжиєвою. Він опікується усіма, завжди питає, кому й що потрібно. Кров здає, каже що і так ще можна рятувати інших. Дуже вдячні за таку підтримку», - поділилася Ніна Фісун, голова первинної ветеранської організації на Салтівці.

Голова Організації ветеранів України Київського району Харкова В'ячеслав Рильов зазначив, що в такий складний час підтримка влади та депутатів вкрай необхідна.

За словами Олександра Касьянова, у ветеранів та пенсіонерів Київського району різні потреби.

«Коли у 2022 році магазини стояли закритими, була організована видача гарячих обідів від ресторанів «Япошка». Привозили гуманітарну допомогу, був спеціальний бус для цього. Крім того, намагаємося вітати за святами, адже людям не вистачає спілкування. А ще обов՛язково передплачую ветеранам газети, бо їм потрібні новини. І все це - наша командна роботою з Неллі Казанжиєвою, з районною адміністрацією, міськими службами. Наш міський голова Ігор Терехов також є прикладом для кожного», - прокоментува Олександр Касьянов.

Наприкінці зустрічі депутат подякував кожному з присутніх за активну громадську позицію.