НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Робота в регіоні: Амбулаторія на Харківщині отримала меблі та техніку

У часи війни, коли кожен день приносить великі випробування, робота амбулаторій на Харківщині стає ключовою для забезпечення населення необхідною медичною допомогою. Як розповіла депутат Харківської обласної ради від фракції «Успішний Харків» Людмила Гасан, сьогодні важливо підтримувати тих, хто рятує життя та зберігає здоров'я людей. Тому наприкінці минулого року вона долучилася до корисної ініціативи, забезпечивши амбулаторію в селищі Лісне технікою та меблями.

«Амбулаторія в Лісному зазнала пошкоджень внаслідок російської агресії у 2022 році. Завдяки зусиллям влади восени минулого року її приміщення відновили. А ми разом з організацією «Маубутнє будуємо разом» та угорським фондом допомогли придбати необхідне для роботи обладнання. Зокрема, меблі, комп’ютерну техніку, обігрівачі та генератор», - поділилася Людмили Гасан.

За її словами, амбулаторія працює, приймаючи мешканців селища. Для них тут створили комфортні умови.

«Дякуємо кожному, хто долучився до цього важливого проєкту. Ваша довіра і підтримка допомагають нам зробити більше для тих, хто цього потребує найбільше. Разом ми можемо зробити більше!» - сказала депутат облради.

Для Лісного місцева амбулаторія - стратегічно важливий заклад.

«Важливість роботи цієї амбулаторії важко переоцінити. Можна сказати, вона є життєво необхідною для місцевих. Адже люди повертаються додому, відбудовують житло, планують майбутнє. Тож їм потрібна і медична допомога. Наразі не в усіх є змога дістатися до міської лікарні, особливо літнім людям. А так можна зекономити час і кошти, отримати медичне обслуговування з комфортом у рідному селищі», - зауважила Людмила Гасан.