НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На шляху до мрії: юна харківська скрипалька отримала подарунок від Геннадія Кернеса

Геннадій Кернес передав подарунок для 13-річної харківської скрипальки Богдани Кононової. Талановита дівчинка з багатодітної родини отримала омріяну професійну скрипку. За особистим дорученням мера музичний інструмент школярці вручив голова адміністрації Слобідського району В'ячеслав Ільєнко.


Богданка займається музикою вже 7 років. За її тендітними плечима безліч концертів і нагород. Тільки протягом цього року вихованиця школи мистецтв №5 ім. І. О. Дунаєвського стала призеркою 11 музичних конкурсів. Та, на жаль, статки родини не дозволяли придбати для дівчинки особистий інструмент, а скрипка з музичної школи стала занадто малою. Тоді мати Богдани – Олеся – звернулася за допомогою до Геннадія Кернеса.

Родина надзвичайно щаслива, що міський голова не залишив без уваги їх прохання.

«Геннадій Адольфович відгукнувся, нам допомогли, тепер наша мрія здійснилася, дитина може далі грати, вірити і дарувати нам чудові позитивні емоції своєю музикою», - розповіла мама дівчинки Олеся

Сама Богдана зауважила, що тепер вона з ще більшою наполегливістю буде прагнути до здійснення ще однієї своєї мрії - стати відомою скрипалькою.

«Я не можу описати відчуття, коли у тебе в руках своя власна скрипка. Дякую за те, що подарували мені можливість займатися улюбленою справою. Дякую за виконану мрію, нехай моя радість від сьогоднішньої події допоможе Вам у всіх ваших добрих справах», - звернулася до міського голови талановита харків’янка.