«Я оглянув школу та лікарню, спілкувався з трудовими колективами. Керівники закладів поділилися планами і підкреслили, що завжди отримують підтримку місцевої влади. Це добре, коли є взаєморозуміння та спільне бачення майбутнього. Тільки об’єднавши зусилля, можна досягти запланованого, - зазначив перший заступник голови обларади. - Відбулися докорінні зміни в адміністративно-територіальному устрої, проходять децентралізаційні процеси, які відкривають нові можливості й, водночас, несуть низку проблемних питань минулого з утриманням майна комунальної власності тощо. Переконаний, що ви працюватимете злагодженою командою для того, щоб Балаклійська громада завжди була серед кращих».
Разом з Балаклійським міським головою Іваном Столбовим Альберт Кононенко привітав медиків з прийдешнім святом, вручивши їм грамоти Харківської обласної та Балаклійської міської рад.
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-6663-4961-b963-376364353039/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6138-6135-4835-a265-336135633636/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3534-6539-4665-a365-343762653131/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3663-6431-4434-b530-336139323137/650x480-toHeight-100.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-6238-4964-b331-633661633463/650x480-toHeight-100.jpg)