НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Балаклійщині у влади та громади є взаєморозуміння та спільне бачення майбутнього. Альберт Кононенко

Перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко відвідав з робочою поїздкою Балаклійську громаду. Він узяв участь у роботі сесії Балаклійської міської ради та оглянув низку важливих інфраструктурних об’єктів, зокрема лікарню. Після реконструкції в медзакладі з’явилася нова операційна зала, додаткові палати, кабінет для ургентної лабораторії, також у лікарні збудовали бокс для заїзду машин швидкої допомоги.

«Я оглянув школу та лікарню, спілкувався з трудовими колективами. Керівники закладів поділилися планами і підкреслили, що завжди отримують підтримку місцевої влади. Це добре, коли є взаєморозуміння та спільне бачення майбутнього. Тільки об’єднавши зусилля, можна досягти запланованого, - зазначив перший заступник голови обларади. - Відбулися докорінні зміни в адміністративно-територіальному устрої, проходять децентралізаційні процеси, які відкривають нові можливості й, водночас, несуть низку проблемних питань минулого з утриманням майна комунальної власності тощо. Переконаний, що ви працюватимете злагодженою командою для того, щоб Балаклійська громада завжди була серед кращих».

Разом з Балаклійським міським головою Іваном Столбовим Альберт Кононенко привітав  медиків з прийдешнім святом, вручивши їм грамоти Харківської обласної та Балаклійської міської рад.